SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me dy dhoma -350 Euro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese Extra te mobiluar ne lagjen Arberia tek Komuna e re
Banesa eshte e pabanuar me pare me te reja
Banesa poseedon
Sallon me kuzhine dhe trepezari
Banjo
Ballkon
koridor
2 dhoma fjetje

Kontakta_WhatsApp_Viber
045 641 794 ose 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »