SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QIRA ne TOPHANE te KOMUNA e VJETER
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
121001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Tophane te Komuna e vjeter bibloteka Hivzi Sulejmani, banesa eshte e mobiluar me kushte te mira banimi ne katin e 3, ndertim i ri .
Banesa ka kete renditje :
- Sallon me Kuzhin bashk
- 1 Dhome gjumi
- 1 Banjo
- 1 Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 615 666
044/ 916 900 viber

e-mail: valon@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 916 900
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »