SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QERA ne LAGJEN SPITALIT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
121005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Lagje Spitalit te kompleksi Lule Diellit e mobiluar gjitha mobilet e reja te pa perdorura ne katin e 2, dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites
– Kuzhina me trapizari dhe nje kauq,
– Banjo,
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049/ 615 666
044/ 916 900 viber
e-mail: access-ks@hotmail.com Për me shume banesa kliko websajtin tone:
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 916 900
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »