SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Stan ne Bjeshket e bukura te rugoves
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
121029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shtepi nga druri(STAN) ne bjeshket e bukura te rugoves ne drelaj afer liqenit qmim te arsyeshem bukuri te rral natyrore dhe stan i bukur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Peja
+37745671878
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »