SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese ne Lagjen Lakrishte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira ne lagjen Lakrishte , respektivisht banesat e Shqiperise,banesa posedon
Sallon me kuzhine
2 dhome fjetje
Banjo
Koridor
Ballkon i madh
E tera e mobiluar dhe rregulluar mire
qmimi 300 i diskutueshem

Kontakt_WhatsApp_Viber

045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »