SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagjen e Spitalit e mobiluar perfekt
Banesa posedon:
- sallon me kuzhine dhe trepezari
- 2 dhoma fjetje
- banjo
- ballkon
- koridor
Kjo banese njera dhome mobilohet sipas deshires se klientit
Qmimi 500

Kontakt_Viber_WhatsApp:
045/ 19 001 9& 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »