SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese Moderne Ne lagjen lakrishte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
121045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese moderne ne lagjen Lakrishte, kati i pare , nxemje vetanake,
Banesa posedon:
-Terase e madhe,
-Sallon me kuzhine dhe trepezari
-2 Dhome fjetje
-Banjo
-Ballkon
-Koridor
E tera e mobiluar dhe renovuar se fundmi
Kontakt_Viber_WhatsApp

045 641 794 & )45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »