SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapesire afariste 1000m2 me qera ne qender(Pejton)D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:31
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
121049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti ndodhet ne rrugen"Sejdi Kryeziu"eshte nje hapsire e madhe po ashtu ka kuzhinen dhe vendin per duhan , nxemje qendrore me rryme dhe pilet, klima .Eshte 3-kateshe,kati i par ka 200m2,i dyti ka 500m2,gjithashtu edhe kati 3 ka 500m2.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »