SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:50
ID e produktit :
121069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet objekti me sipërfaqe prej 8 Ari

Objekti me afër 3000m2 posedon:

Kati përdhes i tëri bodrum .

Kati i parë janë lokale të gatshme për shfrytëzim, dyshemeja e tëra pllaka granit, dhe posedon dy banjo me elemente.

Kati i dytë dhe tretë poashtu janë lokale, dyshemeja e tëra ibercuk ,dritaret janë pllastike dhe alumin.

Shkallët janë prej mermerit.
Kati i katërt është banim dhe ka hyrje të veqantë posedon dy banesa me këtë rënditje:

Sallon së bashku me kuzhinë, me nga tri dhoma gjumi, banjo dhe terasa.

Objekti posedon edhe garazhën e cila lidhet me bodrum, si dhe posedon vendin për ashensor.

Objekti gjendet mbrapa stacionit të autobusave.

Çmimi i objektit është sipas marrëveshjës.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »