SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Shitet Banesa 71m2(me Podrum) Bresje
Çmimi :
€33,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
121082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shes banesen ne Bresjej tek Ambullanta , - Banesa kah keto renditje 71m2 + Bodrumi 5.5m2 kati i 6 ( 2 dhoma , pra 1 Sallon me kuzhin, vlen te ceket qe kuzhina osht gjysem e ndame prej sallonit pra e msheft dhe osht ndy ant pra mundesh ne te dyat ant me ngjit kuzhinen siq shihet en foto tw pllakat e kuzhines ashtu e kam timen te ngjit, dhe ka dritaren ne kuzhin dhe ventillimin , 1 dhom e fjetjes mjaft e madhe , 1 koridor me hapsir te mjaftushme , 1Wc , Dhe Ballkonin Mjaft te madh ) kompleksi osht i ndertuar nga pun kryersi Perparimi banesa osht ne emer timin personal me flet poseduse perkthimi bohet menjher te noteri dhe tek ndertuesi i banesave vlen te ceket osht e banushme po nga un personal banesa osht e mobiluar ekstra tersisht siq shihet ne foto kush deshiron me mobile qmimi osht me i lart kuptohet . banesa osht e shtruar me Parket jo llaminat pra me i qendrushem. Ka uje 24 ,lift,hapsir parkingu te mir . - BANESA OSHT MBRAPA BANESAVE TE VJETRA NE BRESJE , ( Afer Ambullantes 2 Minuta , Afer Komunes ku Kamu bo e reja 2 minuta , Afer Shkolles te fmive 5 Minuta Dhe Afer Shkolles Mesme Selman riza 10 Minuta dhe larg Rrethit 10 minuta ) Banesa osht Ne Nje vend mjaft te qet vendor . - Mundeni ne viber dhe WhatsUp me kontaktu - +37745635425

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
37745625297
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »