SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Madhësia :
1300 m²
ID e produktit :
121090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel LUKSOZ në Prishtinë afër Gërmisë

1'300m² | 9 Dhoma | 14 Banjo | Penthouse

_____
•Sipërfaqe ndërtimi 1'300m²
•9 Dhoma gjumi të mobiluara me banjo private si dhe janë të pajisura me:
-TV Beko 42"
-Shtrat për dy persona
-Klimë
•Sallon me kuzhinë 150m²
•Penthouse me 4 dhoma gjumi
•Terasë 200m²
•Ashensor për 4 Persona
•WC në çdo kat
•Pishinë të brendshme
•Fitness
•Saunë
•Sistem të ngrohjes qëndrore me pellet dhe qymyr
•Parking për 7 vetura
•Sistem të kamerave

Ofrohet me të gjitha mobiljet dhe pajisjet si është paraqitur në fotot e bashkangjitura me këtë postim!

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #shitje #hotel #prishtine #germi
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »