SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QIRA te SHESHI afer SELIS se PDK-se
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
121095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj benes me qira ne qender te sheshi afer nderteses PDK-se, te lokali Zanzi Bar .
Banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi, gjendet ne katin e 3.
Banesa ka kete rendtije :
- Sallon me Kuzhin bashk
- 1 Dhom gjumi
- 1 Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 615 666
044/ 916 900 viber

e-mail: valon@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 916 900
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »