SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QIRA ne ARBERI ne OBJEKTIN TREGTIA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
121097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banes me qira ne Kalabri te Komuna e re, ne objektin e Tregis .
Banesa eshte e mobilar me kushte shume te mira per banim dhe mundet te mobilohet sipas nevojes, leshohet per her te par me qira, te gjitha mobilet jane te reja .Banesa gjendet ne katin e 2, hapsir te mjaftushme per praking .
Banesa ka kete renditje :
- Sallon me kuzhin
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Banjo
- 1 WC
- 1 Ballkon
- 1 Shpajz

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 615 666
044/ 916 900 viber
e-mail: valon@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 916 900
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »