SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne BREG TE DIELLIT _INXHINIERINGU_
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit te Banesat e Bardha (INXHINIERINGU) e mobiluar ne teresi ne katin e 4.
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- 1 dhome gjumi

Kontakt_Viber_WhatsApp:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »