SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira mbrapa HOTEL SIRIUS
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sport mbrapa Hotel Sirius Banesa gjindet merapa Hotel Sirius eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jane te reja leshohet per here te pare, 102m2
Banesa posedon:
- dhomen e dites se bashku me kuzhin
- 2 dhoma te fjetjes
- nje shpaiz
- banjo dhe
- koridori
Qmimi 400euro

Per me shume na kontaktoni ne numrat _Viber_WhatsApp:
045/ 19 001 9 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »