SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Biznisi Sabaja Dr's Beer House
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
121121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes biznesin i gatshem per pune ,Lokali gjendet te Stadioni i Prishtines.

Lokali ka te gjitha paisjet per pune.

Ejani dhe na vizitoni nga ora 09:00 deri ne oren 18:00.ose kontaktoni ne nr 049700407 ose 049757577
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
049700407
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »