SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANES ME QIRA,NE LAGJEN MATI 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
ID e produktit :
121165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer ;Viva fresh'banesa posedon te gjitha paisjet (mobiliet )per nje familje.Eshte objekt i ri dhe mobilje te reja.Ka sallon me kuzhin ,nje dhom gjumi ,taras,banjo .Preferohet vetem per familjar.Kontaktoni ne numrin;044 842-811,(viber),po ne ket numer.
Informata rreth publikuesit
Xhevrije
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »