SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Emshir, Kompleksi "Dardha",
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
121176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 100m2 ne Emshir, Kompleksi "Dardha",
Banesa eshte ne katin e shtate, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase 40m2.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 1000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »