SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 65m2 kati 4 Veternik
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
121177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në Veterrnik (Rr. për Veterrnik, afër Albi Mall), me sipërfaqe 65m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me leje ndërtimi, kontrata bëhet te noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 53.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »