SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet shtëpia me qera në Gërmi
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
121181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qera në Gërmi

Shtëpia ka 3 katë një katë lokal me 175m2 dhe dy kate banim me 350m2

Kati i II-të dhe Kati i III-të Posedojn :
Dhomë dite prej 51m2
Tre dhoma gjumi
Kuzhinë
Banjo
Teras
(kati i III-të eshte i pa mobiluar)

çmimi: 2000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »