SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Lokale me Qira ne Tophane perball Gjyqit Qarkut
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:23
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
121195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 Lokale me Qira ne Tophane - Kodi 0700

Lokacioni: perball ish Gjykates se Qarkut

Siperfaqe:

Lokali 1: 25 m2
Lokali 2: 15 m2

Eshte mundesia dhe te bashkohen lokalet dhe te perfitojn

siperfaqe 40 m2.

Çmimi 250 Euro per Lokalin 25 m2
Çmimi 200 Euro per lokalin 15 m2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »