SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3dhomshe 90m² kati 5-te, ne Kalabri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:13
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Oferte- Banesa 90m² kati i 5-te, në lagjen Kalabria, me pamje panoramike të qytetit, hapësirë të gjelbëruar dhe kënde për fëmijë e shetitore. Kompleksi posedon leje ndërtimi dhe është bërë pranimi teknik, ku automatikisht merret Fleta Poseduese për pronën e blerë. Vendparkime të jashtme dhe garazhe nëntokësore, fasadë termoizoluese me tullë të kuqe dhe lesh-qelqi me trashësi 5 cm ndërmjet tullës dhe murit me hapësira për ajrosje, 24 orë ujë me sistemin me modern me rënie të lirë, ashensor i sigurisë së lartë. Dritare nga PVC me roleta që lëshohen deri në dysheme (dritare françeze), dyer nga druri, dyer të hyrjes të blinduara nga Dierre, Itali, parket masiv i kualitetit të lartë, pajisje kabllore: telefon, internet, TV kabllovik, shfrytëzim maksimal i të gjitha hapësirave, vëzhgim 24 orë me sistem të kamerave. Banesa ka kete renditje:
– qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
– 2 dhoma te fjetjes
– banjo
– toaleti
– koridori
– ballkoni
Qmimi eshte 750 euro per m², qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »