SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANES 89m2 URGJENT ME QMIM SUPER LIR Agency home vip shet banesen ndertim i ri ne katin e 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
121201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANES 89m2
URGJENT ME QMIM SUPER LIR
Agency home vip shet banesen ndertim i ri ne katin e 4 me nje plan fantastik me nje infrastruktur te pa par deri me tani ndertesa ka shum gjera pozitive dhe me shum se te tjerat ndertesa ka sigurim 24/or ka kamera sigurije ka pastruse per mirmbajtje te koridoreve ka mjeshter per mirmbajtje posedon nje super parking nen toksor qe nga parkingi dot shkosh direkt ne banes me qe posedon dy lifta posedon te gjitha gjerat elemtare te beneses jan te kalses se par
esht e vetmja banes me dy lifta .andaj ju qe deshironi ta keni nje banes te till mos hezitoni Banesa 4 ka siperfaqe prej 89m2. Kati 4 Banesa posedon: Sallon me Kuzhine 2 Doma Gjumi 1 Banjo 1 Wc 1 Terase qmimi ekstra lir ju mir presim shitet ne menyr urgjente - kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ornela Gashi Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »