SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Eksluzive ne Fush Kosove - Kodi 0692
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:58
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
121202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa Eksluzive ne Fushe Kosove - Kodi 0692
Lokacioni: Perball Kolegjit AAB
Siperfaqe: 125 m2
Kati 3
Renditjet:
- 1 Sallon 50 m2
- 2 Dhoma gjumit
- 1 Dhome me Banjo
- 1 Banjo te perbashket
- 1 Kuzhinë
- 1 Trepezari
- 2 ballkona
- Hapësirë komode e korridorit
- Enterieri i baneses eshte ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne
- Dyert e brendshme jane dyer te bardha kualitative te dekoruara, te prodhuesit slloven Lesna.
- Te gjitha dritaret e baneses jane me roleta.
- Qermamika e banjove eshte qeramike e klasit te pare, te prodhuesit italian.
- Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe ne dysheme.
- E tera hapesira e baneses ka pajisje te klimatizimit.
- Banesa ka te insaluara edhe pajisjet modern të alarmit te sigurise, pajisje keto Wireless (pa kabllo).
- Interneti Wireless dhe televizioni kabllor jane të instaluara ne te gjitha dhomat e baneses.
- Banesa eshte e mobiluar me mobile bashkekohore te prodhuesve te njohur italian.
Çmimi: 86.000 euro (me mobile)
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »