SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
121208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer restaurant Gizzi, posedon 96m2- me dokumente, posedon sallon,kuzhine,4 dhoma gjumi,1 banjo dhe 1 wc.


cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »