SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, të posta e vogel
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
121220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, të posta e vogel
Posedon:

• 90m2,
• Kati 4,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• WC,
• Koridor,
• 2 ballkona,
• Me pajme nga dy anët,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 97.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »