SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Toka ne Rr. e Varoshit )183/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:40
ID e produktit :
121229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
44 Ari me mundsi ndarje 4 ose 5 Ari.
Toka gjindet ne rrugen e Varoshit perball Sela Impex.


Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »