SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali afer shkolles Ismail Qemali - mbrapa ambulantes. Lo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
ID e produktit :
121230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali afer shkolles Ismail Qemali - mbrapa ambulantes. Lokali ka nje siperfaqe prej 37 m2. Para vitit 1999 ka funksionuar si minimarket. Siperfaqja ka qene e ndare ne dy dhoma dhe nje banjo. Ndersa tash lokali eshte i dhene me qira; siperfaqja eshte e ndare ne nje dhome dhe nje banjo. Gje qe mund te ndryshohet shume thjesht perseri. Lokali eshte i pajisur me uje, rryme, telefon, dhe nxemje qendrore, pra mund te perdoret edhe si ordinance apo banes.
Informata rreth publikuesit
Atdhe
Prishtinë
045987802
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »