SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
121237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet shtepia me qira me hyrje te veqant ne lakrishte e mobiluar dhome dite me kuzhine,dhome dhe banjo me te gjitha spenzimet perveq rrymes ,preferohet per qift 044 338 919
Informata rreth publikuesit
Myrvete
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »