SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 5 ari truall ne Drenas
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
121271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 5 ari truall ne Drenas mbrapa stacionit te zjarrfikësve.
Shtepia ndodhet ne nje vend te qete dhe eshte shum e pershtatshme per banim.
- Çmimi: 55.000€ .
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të na kontaktoni në:
Tel: 044/821-820
e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Facebook: Agjencioni Për Patundshmëri - VATRA
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)
JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »