SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese Ideale per qift
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese ne lagjen Lakrishte , respektivisht mbi PCB
Banesa eshte e tera ee mobiluar Extra me pamje fantastike
Ideaeele peer qift dhe te punesuar.
Banesa posedone;
-Sallon me kuzhine
-Dhome fjetjee
-Banjo
-Ballkon
-Korridor
Qmimi 250 i diskutueshem
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »