SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - HOSTEL ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:01
ID e produktit :
121295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojm hostel me qira te sllovenia sporti kati i parë.
Hostelat me një dhomë gjumi, sallon dhe kuzhinë, banjo kanë çmimin : 25 euro për 24 orë.
Hostelat me sallon e kuzhinë, banjo kanë çmimin : 20 euro per 24 orë.
Në çmim përfshihen : wi-fi, parkingu, dhe te gjitha shpenzimet tjera si energjia elektrike, uji etj.
Rezervimet mund ti bëni prej ores 08 : 00 deri 16 : 00
Tel : 044 453 590
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »