SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
121301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër EULEX, në Rr. Holgen Petersen dhe është ndërtim I kompanisë së ndërtimit VËLLEZËRIT ASLLANI.
Banesa është në katin e V-të, është në ndërtim e sipër dhe është e gatshme për banim në DHJETOR 2016.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Ballkon
1. Depo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »