SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me qira te SLLOVENIA SPORT_160m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj kat shepie me qira te Sllovenia Sporti te Hotel Ambasadori
160m2 e mobiliar ne teresi posedon dhe lift
Banesa posedon:
- 3 dhom gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor

Per me shume na kontaktoni ne numrat _WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »