SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, të banesat e bardha.
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
121336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, të banesat e bardha.
Posedon:

• 120m2,
• Kati 5,
• 3 dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• 2 WC,
• Koridor,
• Ballkon,
• Shpajz,
• Nxemje qendrore, kamin,

E renovuar dhe mobiluar tërësisht, çmimi 97.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »