SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Veternik afer restorant Ariut
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
313 m²
ID e produktit :
121340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Veternik afer restorant Ariut
-Kati i par esht 146m2,
Dhom dite,Kuzhin,Banjo
-Kati i dyt esht 167m2
1.Dhom te fjetjes 6x6
2.Dhom te fjetjes 6x6
3.Dhom te fjetjes 4x3
4.Banjo 4x4
Shtepija ka truall 3 ari.
Tel: +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber:+377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »