SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak
ID e produktit :
121341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në katin e II-të me 62.84m2 .
Banesa posedon:sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi , një banjo dhe një ballkon.
Gjendet te “tregu i gjelbërt”.
Çmimi i banesës është 550 euro për m2.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »