SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
286 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
121343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 10 Ari .
Shtëpi dy kate me 286m2 të banueshme posedon:
Kati perdhes: bodrum dhe garazhë.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë dhe një banjo.
Kati i dytë posedon : tri dhoma , dy banjo dhe ballkon.
Posedon infrastukturë të plotë.
Gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë”, mbi rrugën qarkore.
Çmimi i shtëpisë është sipas marrëveshjës.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »