SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER BANESA me QIRA ne AKTASH
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
121345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesa me qira ne Aktash, me kushte shume te mira banimi .
Banesa eshte e mobiluar ne tersi, me te gjitha pajisjet e nevojshme Klim, maqin per larjen e eneve etj.
Banesa eshte ne katin e 2, dhe ka kete renditje :
– Sallon me Kuzhin bashk
– 2 Dhoma Gjumi
– 1 Banjo
– 1 Ballkon
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 615 666
044/ 916 900 viber

e-mail: valon@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 916 900
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »