SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
121346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia dy kate me 2.5 Ari oborr me 90m2 të banueshme.
Shtëpia posedon këtë rënditje:
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,dhe një dhomë gjumi.
Kati i dytë posedon:sallon së bashku me kuzhinë , dy dhoma gjumi dhe një banjo .
Posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në Lagjen “Dheu i Bardhë”
Çmimi shtëpisë është 68.000 euro i diskutueshëm.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »