SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE MATI 1-PRISHTINE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
121347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Prishtine ne lagjen Mati 1, prapa banesave te Royal-it
Kati, IV.

Banesa perbehet nga:
-1 dhome e gjumit,
-Sallon dhe kuzhin,
-Banjo,
-Ballkon,
-Nxemje qendrore,
-Uj 24 ore,
-Mirmbajtje te objektit dhe liftit,

Cmimi:300euro

tel:044358416
049179607

e-mail: grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Mati 1 [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »