SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE MATI 1,PRISHTINE
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
121350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj me qira banesen ne Prishtine,lagja mati 1,prapa banesave te Royal-it,
Kati 6

Banesa perbehet nga:
-2 dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo,
-Ballkon,
-Garazh,
-Nxemje qendrore,
-Uj 24 ore,
-Mirmbajtje te objektit dhe liftit,


Cmimi:400euro (pa garazh),
450euro(me garazh)

tel: 044358416,
049179607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Mati 1 [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »