SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per patundedhmeri AGENCY HOME VIP Shet ne menyr urgjente 6.47ari pllac ne lagjen me urbanistike ne veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Madhësia :
647 m²
ID e produktit :
121388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per patundedhmeri
AGENCY HOME VIP
Shet ne menyr urgjente 6.47ari pllac ne lagjen me urbanistike ne veternik trolli (pllaci) nodhet pikrisht te trafo apo te gjykata apo mbi lagje te spitalit trolli ka nje infrastruktur te plot dhe shitet me qmim shum te volitshem andaj ju qe dedhironi te jetoni ne nje laxhe shum te mir te qetë nje laxhe ku jetojn 90% familjet me te pasur dhe me te qet e të kulturuar ne Kk e Prishtines andaj ju qe deshironi nje troll te till mos hezitoni na kontaktoni sa ma par ju mir presim ne gjdo koh
- kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ornela Gashi Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »