SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtrpi VIP 680,M2 DHE DDEPO ME ZYRE + SHOWROOM 4500,M2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
121401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shtepine VIP 680,M2Sidhe depo me showroom + zyra 450.M2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Skender
Kosovo
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »