SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 ne qender te qytetit!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
121403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa nė qender tė Prishtines mbrapa teatrit kombëtar ngjitur me TEB banken .banesa ka 2dhoma gjumi sallon si dhe kuzhinen ndaras .Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »