SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera n'qender te Swis Diamond!Delta
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
121405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne qender te Prishtines. Banesa gjendet afer hotelit "Swiss Diamond". Eshte e tera e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per nje cift bashkeshortor.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »