SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje Taslixhe
Çmimi :
€440,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
121424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia ne lagjen Taslixhe me 2 ari oborr dhe shtëpi me sipërfaqe prej 220m2.Shtëpia është me dy hyrje ka 2 sallona,2 kuzhina,4 dhoma gjumi,4 banjo,garazh,çmimi 440.000euro i negociushëm.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »