SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me te SLLOVENIA SPORT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Sllovenia Sport e pershtatshme shume per qift a po 2 te punesuar banesa eshte moderne dhe e mobiluar ne teresi .
Banesa posedon:
- sallon me kuzhine
- dhome fjetje
- banjo
- teras dhe
- korridor

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »