SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte Shitet banesa 3 dhomshe 71m2 kati 6 ne Fushe Kosove
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte. Shitet banesa 3 dhomshe 71m2 kati i 6-te ndertim i Tregtise, ne Fushe Kosove. Banesa gjindet afer Shkolles Fillore Mihajl Grameno, eshte e mobiluar, ka ambient te qete dhe ofron komoditet, shitet me mobilje. Ka dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere ne Kadaster.
Ka kete organizim te hapesires;
- Salloni me kuzhine e trapezari
- Dhome gjumi per prinder
- Dhomë gjumi per femije
- Banjo
- Ballkon
- Shpajz
- Korridori
Qmimi 37.000 euro me mobilje.qmim i diskutushem

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »