SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 75m2 me qira, B. I Diellit afër Sh.F. Ismail Qemaili
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
121436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 75m2 me qira, B. I Diellit afër Sh.F. Ismail Qemaili
Banesa është në katin përdhesë dhe është afër Poliklinikës ZATRIQI dhe lëshohet vetëm për familjarë.
Banesa ka ujë 24 orë si dhe në çmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha obligimet komunale dhe ngrohja qëndrore, që do të thotë qiramarrësi ka obligim të paguaj vetëm rrymën.
Ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Koridor
1. Banjo
1. Kuzhine me trepezari
1. Terasë
1. Oborr
1. Parking privat
Shtëpija gjendet në lagjen Bregu I Diellit dhe është në rrugë kryesore.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »